Ecomyjnia

INNOWACYJNE URZĄDZENIA CZYSZCZĄCE ORAZ AUTOKOSMETYKA

Przestrzeń publiczna

Opis

Usuwanie gumy do żucia, graffiti, mycie bruku, ławek oraz elewacji staje się dużo szybsze i łatwiejsze dzięki zastosowaniu pary, która skutecznie poprawi wygląd przestrzeni miejskich. Można ją stosować w placówkach komunalnych, centrach handlowych, na placach zabaw. Pomysłowym zastosowaniem jest wykorzystanie pary do usuwania lodu z ulic i chodników oraz zwalczania chwastów.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę profesjonalnych i przemysłowych odkurzaczy typu sucho-mokro oraz ekstrakcyjnych. Dzięki swoim gabarytom oraz dodatkowym akcesoriom znajdują zastosowanie na dowolnej powierzchni i pozwalają dotrzeć do najbardziej trudno dostępnych miejsc.

Generatory ozonu Detailking jedne z najwydajniejszych urządzeń dostępnych na rynku. Atrakcyjne ceny oraz szerokie spektrum zastosowań (dezynfekcja pomieszczeń, przewodów wentylacyjnych, klimatyzacji oraz usuwanie zapachów powodują, że te niewielkie urządzenia są skutecznym i sprawdzonym narzędziem pracy.

Myjnie parowe pozostawiają powierzchnie zdezynfekowaną i odtłuszczoną nie pozostawiając ścieków. Mogą być również stosowane w przy czyszczeniu pomników, znaków drogowych czy barierek, ponieważ pozwalają zaoszczędzić na ilości zużywanej wody oraz detergentów.