Ecomyjnia

INNOWACYJNE URZĄDZENIA CZYSZCZĄCE ORAZ AUTOKOSMETYKA

Myjnie parowe i auto kosmetyka

Opis

Myjnie parowe to wspaniała alternatywa dla tradycyjnych myjni wodnych. Sucha para pod wysokim ciśnieniem to nie tylko skuteczna walka z wszelkiego rodzaju zabrudzeniami, ale również odpowiedź na coraz bardziej restrykcyjne przepisy ochrony środowiska. Dzięki zdecydowanej redukcji zużycia wody nasza myjnia może powstać praktycznie w każdym miejscu bez konieczności instalowania separatorów, odmulaczy, odpływów oraz pozyskiwania zezwoleń niezbędnych w przypadku prowadzenia myjni tradycyjnych. Myjnie parowe to idealne rozwiązanie za równo dla osób, które w łatwy i szybki sposób chcą otworzyć swoją myjnie jak i dla istniejących przedsiębiorstw pragnących rozszerzyć zakres swoich usług bez zbędnych formalności (warsztaty, wulkanizacje, auto komisy).

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę profesjonalnych i przemysłowych odkurzaczy typu sucho-mokro oraz ekstrakcyjnych.

Generatory ozonu Detailking jedne z najwydajniejszych urządzeń dostępnych na rynku. Atrakcyjne ceny oraz szerokie spektrum zastosowań (dezynfekcja pomieszczeń, przewodów wentylacyjnych, klimatyzacji oraz usuwanie zapachów powodują, że te niewielkie urządzenia są skutecznym i sprawdzonym narzędziem pracy.

Firma Detailking oferuje również szereg najwyższej jakości kosmetyków samochodowych przeznaczonych do stosowania w profesjonalnych myjniach i salonach auto detailingu . Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiodących specjalistów powstały produkty, które zadowolą nawet najbardziej wymagających entuzjastów motoryzacji, dla których odpowiednia pielęgnacja i zabezpieczenie pojazdu jest najważniejsze.