Ecomyjnia

INNOWACYJNE URZĄDZENIA CZYSZCZĄCE ORAZ AUTOKOSMETYKA

Hotelarstwo

Opis

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę profesjonalnych i przemysłowych odkurzaczy typu sucho-mokro oraz ekstrakcyjnych. Dzięki swoim gabarytom oraz dodatkowym akcesoriom znajdują zastosowanie na dowolnej powierzchni i pozwalają dotrzeć do najbardziej trudno dostępnych miejsc.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę profesjonalnych i przemysłowych odkurzaczy typu sucho-mokro oraz ekstrakcyjnych.

Generatory ozonu Detailking jedne z najwydajniejszych urządzeń dostępnych na rynku. Atrakcyjne ceny oraz szerokie spektrum zastosowań (dezynfekcja pomieszczeń, przewodów wentylacyjnych, klimatyzacji oraz usuwanie zapachów powodują, że te niewielkie urządzenia są skutecznym i sprawdzonym narzędziem pracy.

Myjnie parowe okazują się w takich sytuacjach niezastąpionym sojusznikiem ponieważ, dzięki nim pranie tapicerek i dywanów, czyszczenie i dezynfekcja podłóg, sanitariatów czy systemów wentylacyjnych staje się szybsze i wydajniejsze. Dzięki zastosowaniu suchej pary myte powierzchnie są jednocześnie dezynfekowane i odtłuszczane co korzystnie wpływa na bieżące utrzymanie czystości wszelkiego rodzaju obiektów.