Ecomyjnia

INNOWACYJNE URZĄDZENIA CZYSZCZĄCE ORAZ AUTOKOSMETYKA

Detailking Bumper System

Opis:

System DetailKing Bumper System został zaprojektowany z myślą o naprawie elementów teksturowych takich jak zderzaki, lusterka boczne i inne wykończenia. Pęknięcia, a nawet dziury w elementach plastikowych mogą zostać naprawione oraz wypełnione dzięki zastosowaniu specjalistycznego zestawu do spawania tworzyw sztucznych. Kolejne etapy działania pozwolą na naprawienie zadarć, rys czy uszkodzeń powierzchni, a następnie odmalowanie elementów do najwyższego standardu jakości.

Wszystkie materiały używane w systemie DetailKing Bumper są niezwykle elastyczne, co sprawia że naprawiany element nie pęka oraz nie łuszczy się co często występuje w przypadku tradycyjnych farb.

Zgodnie ze naszą niezmienną polityką stałego dodawania nowych produktów oraz rozwiązań SMART Repair, Detailking wprowadził ostatnio szybki i łatwy system obsługi systemu do naprawy wszelkiego rodzaju zderzaków z tworzyw sztucznych, obudów reflektorów oraz wykończeń na gorąco.

Wyjątkową przewagą pistoletu z naszej oferty do spojenia na gorąco, nad podobnymi produktami dostępnymi na rynku, jest fakt wyposażenie go w bezprzewodowy akumulator, dzięki któremu może być używany w dowolnym miejscu, bez uzależnienia pracy od źródła zasilania. W pełni naładowane urządzenie jest w stanie spawać ponad 200 spojeń, a do tego posiada dwie różne opcje energetyczne – standardowa moc na 14W oraz mniejszą moc ustawiona na 10W, która jest idealna do pracy na trudnych przestrzeniach lub obróbki cienkiego plastiku.

Dane techniczne:

Moc: 14W / 10W
Napięcie wyjściowe: 2.4V
Czas zgrzewania: ca. 200 spojeń przy 14W
Ładowarka: 12V DC / 1 A
Czas ładowania: 2 – 4 godz. (w zależności od temperatury pokojowej)